![Τελευταίο μπάνιο για 83χρονο](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/thessalianews/Default/_Profiles/fd49780c/84ee0342/asthenoforo-ekab-paralia-pnigmos-696x455.jpg?v=638395070100000000)
Χωρίς τις αισθήσεις του ανασύρθηκε, σήμερα το μεσημέρι 83χρονος, στην παραλία “ΑΛΩΝΑΚΙ” Νέας Αγχιάλου. Ο ηλικιωμένος διακομίσθηκε με ασθενοφόρο όχημα του ΕΚΑΒ στο Γενικό Νοσοκομείο Βόλου “ ΑΧΙΛΛΟΠΟΥΛΕΙΟ” όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του.
Από το Κεντρικό Λιμεναρχείο Βόλου που διενεργεί την προανάκριση, παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας-νεκροτομής στην Ιατροδικαστική Υπηρεσία Λάρισας.
magnesianews.gr