![Προσλήψεις 8 ατόμων στον Δήμο Τυρνάβου](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/thessalianews/Default/_Profiles/fd49780c/84ee0342/dimarxeio-tyrnavos-840x440-1.jpg?v=638394926930000000)
H Kοινωφελής Επιχείρηση Δήμου Τυρνάβου (ΚΕ.ΔΗ.Τ.) ως φορέας υλοποίησης των προγραμμάτων «Άθληση για Όλους», που θα πραγματοποιηθούν στο Δήμο Τυρνάβου, για την περίοδο 2021-2022 με τη συνεργασία της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού (Γ.Γ.Α.) του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού, θα προσλάβει 8 καθηγητές/ τριες Φυσικής Αγωγής έως και 8 (οκτώ) μήνες, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου.
Δείτε την ανακοίνωση ΕΔΩ
aftodioikisi.gr