![47 νέοι μόνιμοι εργαζόμενοι στην καθαριότητα](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/thessalianews/Default/_Profiles/fd49780c/84ee0342/ork.jpg?v=638394855110000000)
Στο δυναμικό του Δήμου Λαρισαίων εντάχθηκαν και επίσημα από σήμερα, 47 νέοι μόνιμοι εργαζόμενοι στον τομέα καθαριότητας οι οποίοι προσελήφθησαν μέσω του διαγωνισμού του ΑΣΕΠ 3Κ/2018.
Περισσότερα στο kosmoslarissa.gr
Στο δυναμικό του Δήμου Λαρισαίων εντάχθηκαν και επίσημα από σήμερα, 47 νέοι μόνιμοι εργαζόμενοι στον τομέα καθαριότητας οι οποίοι προσελήφθησαν μέσω του διαγωνισμού του ΑΣΕΠ 3Κ/2018.
Περισσότερα στο kosmoslarissa.gr