rodopi 728x90

ΠΕΜΠΤΗ 20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018
05:27

Οι κορυφαίοι Λαρισαίοι αθλητές για το 2017

E-mail Εκτύπωση PDF

H καθιερωμένη ετήσια εκδήλωση του Δήμου Λαρισαίων για την βράβευση των αθλητών – αθλητριών, που αγωνίζονται σε συλλόγους της πόλης μας και συλλόγων της Λάρισας και διακρίθηκαν το 2017 σε Πανελλήνια πρωταθλήματα ή Διεθνείς διοργανώσεις Ολυμπιακών Αθλημάτων, θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 27 Δεκεμβρίου, στις 7 μ.μ. στο Χατζηγιάννειο Πνευματικό Κέντρο.

Η βράβευση πραγματοποιείται σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία , που μας κοινοποίησαν οι Σύλλογοι για τους Λαρισαίους αθλητές, αθλήτριες που αγωνίσθηκαν σε συλλόγους της Λάρισας και διακρίθηκαν το 2017:

Στις παρακάτω κατηγορίες:

α) - 1η, 2η, 3η θέση σε Πανελλήνια πρωταθλήματα Ανδρών - Γυναικών,

-1η, 2η, 3η θέση στα υπόλοιπα πρωταθλήματα έως και παμπαίδων Α– παγκορασίδων Α.

β) 1η έως και 6η θέση σε Βαλκανικές διοργανώσεις και διεθνείς συναντήσεις επιπέδου εθνικών ομάδων που διοργανώνονται από Ομοσπονδίες.

γ ) 1η έως και 8η θέση σε Πανευρωπαϊκές ή Παγκόσμιες διοργανώσεις.

Τιμητικές Βραβεύσεις

1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ-ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΩΦΩΝ-4η ΘΕΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

2 ΑΘΗΝΑ ΖΕΡΒΑ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΩΦΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -ΧΡΥΣΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ ΤΟ 2017

ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΘΕΣΗ

ΑμεΑ

1 ΦΛΕΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Α.Σ. Ο ΘΕΣΣΑΛΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η

2 ΜΑΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3ος

3 ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΥΛΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 3ος

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1 ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑ ΝΟΛ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ Παν/νιο Πρωτ/μα Νεανιδων 3η

2 ΧΑΛΙΑΜΠΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΛ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ Παν/νιο Σχ. Πρωτ/μα 3η

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

1 ΤΣΙΟΝΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΡΥΘΜΙΚΗ-ΓΕΛ ΡΥΘΜΙΚΗ Τελ. Περιφέρειας Κορασιδων 2η

2 ΤΖΙΑΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΝΑ ΡΥΘΜΙΚΗ Παν/νιο Πρωτ/μα Γυναικών 1η

3 ΧΑΡΑΤΣΙΔΗ ΑΝΝΑ ΡΥΘΜΙΚΗ Παν/νιο Πρωτ/μα Γυναικών 1η

4 ΖΑΧΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΡΥΘΜΙΚΗ Παν/νιο Πρωτ/μα Γυναικών 1η

5 ΚΑΝΙΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΡΥΘΜΙΚΗ Παν/νιο Πρωτ/μα Παγκορασιδων 1η

6 ΜΠΟΥΤΣΙΩΛΗ ΒΑΙΑ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ Παν/νιο Πρωτ/μα Κορασιδων 2η

7 ΜΠΟΥΤΣΙΩΛΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ Παν/νιο Πρωτ/μα Παιδων 2ος

ΤΕΝΙΣ

1 ΛΑΚΗ ΜΙΚΑΕΛΑ ΦΟΙΒΟΣ ΤΕΝΙΣ ΤΕΝΙΣ Παν/νιο Πρωτ/μα Κορασιδων 1η

2 ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΤΕΝΙΣ Παν/νιο Πρωτ/μα Νεων-Ανδρων 2ος

3 ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΤΕΝΙΣ Παν/νιο Πρωτ/μα Νεων-Ανδρων 2ος

4 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΝΙΣ ΤΕΝΙΣ Παν/νιο Πρωτ/μα Παιδων 1ος

5 ΠΑΤΡΩΝΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΣΗΜΙΝΑ ΤΕΝΙΣ Παν/νιο Σχ. Πρωτ/μα 2η

ΣΤΙΒΟΣ

1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΑΛ ΣΤΙΒΟΣ Στιβος-400 Εμπ. Παν/νιο Πρωτ/μα Παιδων 1ος

2 ΤΣΑΝΤΖΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Στιβος-150 Μ Παν/νιο Πρωτ/μα Παμπαιδων 2ος

3 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Στιβος-150 Μ Παν/νιο Πρωτ/μα Παμπαιδων 3ος

4 ΓΑΜΒΡΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Στιβος-Μηκος Παν/νιο Σχ. Πρωτ/μα Παμπαιδων 3ος

5 ΚΑΒΑΚΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Στιβος Παν/νιο Σχ. Πρωτ/μα 3ος

6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Στιβος Παν/νιο Σχ. Πρωτ/μα

7 ΚΑΦΦΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Στιβος-4χ80 Παν/νιο Πρωτ/μα Παμπαιδων 3ος

8 ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙΔΩ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Στιβος-Μηκος Παν/νιο Πρωτ/μα Γυναικών 1η

9 ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Στιβος4Χ100 Παν/νιο Πρωτ/μα Εφηβων 2ος

10 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Στιβος4Χ100 Παν/νιο Πρωτ/μα Εφηβων 2ος

11 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Στιβοςχ400 Παν/νιο Πρωτ/μα Παιδων 1ος

12 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Στιβοςχ400 Παν/νιο Πρωτ/μα Παιδων 1ος

13 ΠΕΡΛΕΡΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Στιβοςχ400 Παν/νιο Πρωτ/μα Παιδων 1ος

14 ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ Στιβοςχ100 Παν/νιο Πρωτ/μα Παιδων 2ος

15 ΤΣΑΓΓΑΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Στιβοςχ100 Παν/νιο Πρωτ/μα Παιδων 2ος

16 ΖΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Στιβοςχ400 Παν/νιο Πρωτ/μα Κορασιδων 3η

17 ΝΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Στιβοςχ400 Παν/νιο Πρωτ/μα Κορασιδων 3η

18 ΜΙΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Στιβοςχ400 Παν/νιο Πρωτ/μα Κορασιδων 3η

19 ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Στιβοςχ400 Παν/νιο Πρωτ/μα Κορασιδων 3η

20 ΜΙΧΑΛΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟ Στιβος4Χ100 Παν/νιο Πρωτ/μα Εφηβων 3ος

21 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Στιβος4Χ100 Παν/νιο Πρωτ/μα Εφηβων 3ος

22 ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Στιβος4Χ300 Παν/νιο Πρωτ/μα Παμπαιδων 1ος

23 ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Στιβος4Χ300 Παν/νιο Πρωτ/μα Παμπαιδων 1ος

24 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Στιβος4Χ80 Παν/νιο Πρωτ/μα Παμπαιδων 2ος

25 ΠΡΕΒΙΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Στιβος4Χ80 Παν/νιο Πρωτ/μα Παμπαιδων 2ος

26 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ Στιβος4Χ400 Παν/νιο Πρωτ/μα Παιδων 1ος

27 ΣΟΥΦΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Στιβος-150 Μ Παν/νιο Πρωτ/μα Παγκορασιδων 3η

28 ΧΑΡΒΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Στιβος4Χ80 Παν/νιο Πρωτ/μα Παμπαιδων 2ος

29 ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Στιβος4Χ80 Παν/νιο Πρωτ/μα Παμπαιδων 2ος

ΤΖΟΥΝΤΟ

1 ΚΑΜΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΣΟΦΙΑ ΤΖΟΥΝΤΟ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΤΖΟΥΝΤΟ Παν/νιο Πρωτ/μα Νεανιδων 3η

2 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΖΟΥΝΤΟ Παν/νιο Πρωτ/μα Γυναικων 2η

3 ΚΟΥΤΣΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΖΟΥΝΤΟ Παν/νιο Πρωτ/μα Κορασιδων 1η

4 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ Παν/νιο Πρωτ/μα Παιδων 3ος

5 ΒΑΝΑΚΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ Παν/νιο Πρωτ/μα Παιδων 2ος

6 ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ Παν/νιο Πρωτ/μα Παιδων 2ος

ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

1 ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.Λ. ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παν/νιο Πρωτ/μα 3ος

2 ΚΑΡΑΤΣΙΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜ.ΠΟΔ/ΚΟΣ Ποδηλασια Παν/νιο Σχ. Πρωτ/μα Παιδων 1ος

3 ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Παν/νιο Πρωτ/μα Εφηβων 2ος

4 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Παν/νιο Σχ. Πρωτ/μα Παιδων 1ος

5 ΜΙΧΑΚΗ ΑΡΕΤΗ Παν/νιο Πρωτ/μα Κορασιδων 3η

6 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Παν/νιο Σχ. Πρωτ/μα Εφηβων 2ος

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ-ΠΑΛΗ

1 ΚΑΛΤΕΚΗ ΦΑΙΔΡΑ ΔΙΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Παν/νιο Πρωτ/μα Νεανιδων 2η

2 ΜΠΑΚΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Παν/νιο Πρωτ/μα Κορασιδων 1η

3 ΒΑΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Παν/νιο Πρωτ/μα Κορασιδων 3η

4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΗ-ΕΑΛ Παν/νιο Πρωτ/μα Ανδρων 2ος

5 ΚΡΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΛΗ Παν/νιο Πρωτ/μα Ανδρων 3ος

6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΗ Παν/νιο Πρωτ/μα Παιδων 3ος

ΣΚΙ

1 ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΚΙ Παν/νιο Πρωτ/μα Παγκορασιδων 1η

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Πρωταθλητης Γ΄Εθνικής 1ος

 

 

BANNERS AGET B 300x250 SELECTION

bregovic-video-overlay

markovic-video-overlay

LITRO 2018 STO KOKKINO

coffee food 300 neo

selfhelpbanner

ski report 01

radio-300x250

bnb 300


ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΛΗΣ
 
  
ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
ΤΑΣΟΣ ΠΛΕΝΤΖΑΣ
 

ΜΑΚΕΤΕΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΛΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
 

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΟ:
 

ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ:
tbnews@thessalianews.gr
 



ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ
ΤΒ NEWS M.EΠΕ
Δευκαλίωνος 1 - Λάρισα
Τηλ. 2411 115336