728x90 olimpos

ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
01:54

Ποιοι κατέρχονται στις εκλογές

E-mail Εκτύπωση PDF

Οκτώ συνδυασμοί διεκδικούν τις 60 έδρες τοπικής Αντιπροσωπεία του Τμήματος Κεντρικής & Δυτικής Θεσσαλίας (34 έδρες από Λάρισα, 15 Τρίκαλα και 11 Καρδίτσα) στις εκλογές που θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 20 Νοεμβρίου.

Οι υποψήφιοι κατά παράταξη και νομό είναι οι εξής:

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

Λάρισα: Αφέντης Αναστάσιος, Καραμπίνη Ζωή, Κοντογιάννη Χριστίνα- Μαρία, Πάλλης Δημήτριος, Παπαγεωργίου Θεόφιλος, Σεφεριάδου Μακρίνα, Σιούλας Παναγιώτης. Καρδίτσα: Καλογήρου Ιωάννα, Φώτος Φώτιος.

Τρίκαλα: Καρφής Αχιλλεύς, Παπαδάκης Γεώργιος.

ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΝΕΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

Καρδίτσα: Γανιάς Νικόλαος, Γούλα Χριστίνα, Γούλας Αλέξανδρος, Καμινιώτης Φώτιος, Κουρκούνας Βασίλειος, Κουτρομάνος Δημήτριος, Παπαλίτσας Κωνσταντίνος, Τασιοπούλου Ειρήνη-Μαρία, Ψαλλίδας Κωνσταντίνος.

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΔΚΜ

Λάρισα: Γραβάνης Δημήτριος, Αντωνόπουλος Αθανάσιος, Ανυφαντής Ιωάννης, Γερογιάνης Βασίλειος, Γιανναράκης Μιχαήλ, Γκάντζιος Αθανάσιος, Γκερλιώτου Ευταξία, Ζυγούρης Αριστοτέλης, Κατσέλου Χρυσούλα, Καφανέλης Κυριάκος, Κέλλας Αχιλλέας, Κόκκαλης Αθανάσιος, Κουλώτσιος Κωνσταντίνος, Κυριακού Βασίλειος, Λάιος Ευάγγελος, Λουκανίκας Γεώργιος, Μαρκατάς Ιωάννης, Μεχτερίδου Κωντσαντίνα, Μίχος Ιωάννης, Μπαγιάρας Θωμάς, Μπαγκούιας Γεώργιος, Μπίσκα Παναγιώτα-Ευτυχία, Νάρης Αστέριος, Νταγιάκας Γιάννης, Πάκας Δημήτριος, Παπαγεωργίου Νικόλαος, Παππάς Θεόδωρος, Σερετίδης Ανέστης, Τζάγκας Δημήτριος, Τζουρμακλιώτη Φωτεινή, Τσιαβέ Ευφροσύνη, Φυτιλή Δέσποινα, Χριστόδουλος Νικόλαος, Χύτας Δημήτριος.

Καρδίτσα: Αναστασίου Νικόλαος, Δαλαμάγκα Μάρθα, Κατσιφού Μαρία, Λαλιώτη Κωνσταντίνα, Λιούτας Ευάγγελος, Μητράκος Ελευθέριος, Μπίτης Αθανάσιος, Παπαλός Ευάγγελος, Σταμούλης Χρήστος, Τσιώνας Βασίλειος, Ψήφης Στέργιος.

Τρίκαλα: Γιαννούση Αικατερίνη, Καταβούτας Κωνσταντίνος, Κορομπλή Μαρία, Λιάκος Νικόλαος, Λύχος Νικόλαος, Μητσιούλης Γεώργιος, Μούρκας Δημήτριος, Μπαλατσούκας Ελευθέριος, Μπαταβάνης Απόστολος, Νάκας Νικόλαος, Πλιάτσικα Μαρία-Ξένη, Σάκκας Γεώργιος, Σκρέκας Βάιος, Σουλεμετζή Ελένη, Τζίκας Κωνσταντίνος.

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

Λάρισα: Γκαντούνα Ευαγγελία, Γκαντούνας Ηλίας, Ζορμπάς Αλέξανδρος, Θεοχαρούλης Κωνσταντίνος, Κλεισιάρη Αθανασία, Κοντός Ιωάννης, Κούβελας Χρήστος, Λαζαρίδης Βασίλειος, Μπουμ- πίτσα Βασιλική, Παναγιώτου Ιωάννης, Παπαχατζής Νικόλαος, Σπήλιος Παναγιώτης, Τάχα Κατερίνα, Χατζή Ελένη.

Καρδίτσα: Ελευθερίου Βάιος, Ελευθερίου Βασίλειος, Καραϊσκος Αθανάσιος, Κοντού Μαρία, Οικονομίδης Δημήτριος, Παπαγγελος Θωμάς, Πελεκούδας Κωνσταντίνος, Στουρνάρας Ηλίας, Τζόκας Παναγιώτης, Τσάβαλος Έκτορας, Τσουκαλάς Παντελής.

Τρίκαλα: Ντούβλη Ασπασία, Ντούβλης Γεώργιος, Ντουρλιός Λάμπρος, Πετράκη Ειρήνη, Τράντος Κωνσταντίνος, Τσεργας Στέφανος.

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

Λάρισα: Ζιάκος Ευθύμιος, Ηλιάδης Ευάγγελος, Καραγιάννης Βασίλειος, Κράιας Ιωάννης, Λιάπης Αναστάσιος, Μίχος Νικόλαος, Μπακούλα Ελένη, Νικολαϊδης Δημήτριος, Παπαδημητρίου Βασιλική, Σαμαρίνας Αθανάσιος, Τσαλαπόρτας Κωνσταντί- νος, Χρονόπουλος Δημήτριος.

Καρδίτσα: Φαλάγγας Ιωάννης.

Τρίκαλα: Κωστάκης Μιχαήλ.

ΕΝΕΡΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

Τρίκαλα: Ζαφείρης Ευάγγελος, Καρδαρας Ιωάννης, Καρκανιάς Γεώργιος, Λίπας Αθανάσιος, Μόκας Άγγελος, Ντέρης Απόστολος, Ντίνος Κωνσταντίνος, Παπαγεωργίου Βασίλειος, Παπακώστας Νικόλαος, Σιάφη Ιωάννα, Τζιόκας Θεόδωρος, Τριγώνης Ιωάννης, Τριμίντζιος Σταμούλης, Φωλίνα Σταματία.

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΥΣΑ ΘΕΣΣΑΛΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

Λάρισα: Γκονέλας Κωνσταντίνος, Δράκος Σπυρίδων, Ιακωβάκης Κωνσταντίνος, Ιορδανίδου Ιωάννα, Καβάλλα Βασιλική, Καρανίκας Οδυσσέας, Κατούνιας Χρήστος, Λαχανά Ζωή, Μακαριάδης Λάζαρος, Μιχαήλ Απόστολος, Νέσση Παυλίνα, Νημά Σταματίνα-Χριστίνα, Πάλλας Παναγιώτης.

Καρδίτσα: Μαργαρίτη Χριστίνα.

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

Λάρισα: Μόρας Αντώνιος, Σταυρίδης Σταύρος, Κυπαρίσση Θεοδώρα, Χατζηγρίβας Θεοφάνης, Παπαδόπουλος Νικόλαος, Σαμαράς Νικόλαος, Νάκα Μαρία, Σουλιώτης Θεόδωρος, Νταουκας Ιωάννης, Καρανίκας Δημήτριος, Μπαξεβάνου Αικατερίνη, Ζαχαρούλης Παναγιώτης, Γκόγκος Γεώργιος, Κερμελιώτης Κλεάνθης.

Καρδίτσα: Βαρελάς Βάιος, Δημητρίου Σταύρος, Καρατζιάς Ιωάννης, Κατσαρός Ευάγγελος, Μιχαλάκη Δήμητρα, Παπαθωμάς Γεώργιος.

Τρίκαλα: Ιακωβάκης-Ανθόπουλος Απόστολος, Κρύος Παναγιώτης, Μπαρτολόττα Ρόζα, Σαλιάχη Νικολέττα.

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

Υποψήφιοι για την Κεντρική Αντιπροσωπεία του Τεχνικού Επιμελητηρίου από το Τμήμα Κεντρικής & Δυτικής Θεσσαλίας του ΤΕΕ, για τις 21 έδρες πανελλαδικά, είναι οι εξής:

TEE ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΝΕΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΖΩΗ, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΦΩΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ.

ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΤΕΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ: ΑΜΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΗΡΩΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΚΑΚΑΡΔΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΜΥΡΙΣΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ, ΝΟΥΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΡΗΣ), ΣΙΑΦΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ), ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ (ΑΚΗΣ), ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ .

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ (ΑΚΜΗ): ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ .

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ - ΑΡ.ΑΓ.Ε.Σ. :ΚΑΡΦΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΜΑΡΙΑ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) .

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗ.ΠΑ.Μ.): ΛΙΑΠΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ, ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ.

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΘΕΟΧΑ- ΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΝΤΟΥ- ΒΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΣΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ.

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗ.ΣΥ.Μ.): ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΗΛΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΣΑΛΑΠΟΡΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ.

ΔΚΜ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ: ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΜΑΡΚΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΠΑΛΗΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΖΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΠΑΡΗΣ, ΧΡΙΣΤΑΝΤΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ.

ΔΥΝΑ.ΜΗ.: ΓΟΥΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΝΤΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ. ΕΛΕΜ

(ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ) & ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ: ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΛΑΧΑΝΑ ΖΩΗ, ΜΑΚΑΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ, ΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ.

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΙΕΡΓΑΣΙΩΝ: ΑΡΓΥΡΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΠΑΝΑΓΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ.

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΙ ΤΩ ΕΡΓΩ: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ .

ΠΡΟΟΔΟΣ & ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΕΕ: ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ, ΚΑΦΦΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ, ΜΠΑΤΑΒΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΜΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΚΑΛΙΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ.

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ –ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ: ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΚΡΥΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΜΙΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ.

ΤΕΕ ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΕ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΜΑΚΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΨΗΦΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ.

kosmoslarissa.gr

 

academy

MIDEA LITRO

coffee food 300 neo

selfhelpbanner

ski report 01

radio-300x250

bnb 300


ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΛΗΣ
 
  
 

ΜΑΚΕΤΕΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΛΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
 

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΟ:
 

ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ:
tbnews@thessalianews.gr
 



ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ
ΤΒ NEWS M.EΠΕ
Δευκαλίωνος 1 - Λάρισα
Τηλ. 2411 115336